5037094 / Marsi 10 / See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

DJ Festivalid

Diskorite konkurss "Varbola 2007"

Info:

  • Varbola Noorte Diskorite konkurss toimus 14.aprillil, algusega kell 20:00.
  • Osa said võtta kõik kuni 18-aastased noored.
  • Osavõtumaks konkursil osalemiseks oli 50.- krooni.
  • Aega oma võimeid näidata oli 20 minutit.
  • Keelatud oli kasutada arvutit ning eelnevalt kokku miksitud palasid.
  • Kohustus oli kasutada originaalplaate.
  • Peaauhinnaks oli Laseringi 260.- kr. kinkekaart, Saurix kardirajal sõit ja kõigile CD plaatide mapp.
  • Peale konkurssi tegi diskot dj-konkursi võitja ning pidu kestis kella 02:00-ni.
  • Varbola V-Vestivali on peetud juba alates 1999. aastast.

Kokkuvõte: 

  • I koht - DJ Coldshiver.
  • II koht - DJ Stonehead.
  • III koht - DJ Maincap.

NB! Konkursil osales üle 10 diskori, kellest valiti välja siis kolm parimat.

Žürii:

Tehnika:


DJ-festival "Tantsutuur 2005"

Info:

  • Vabariiklik diskorite festival "Tantsutuur 2005" toimus Viljandi Kultuurimajas 03. septembril 2005.a.
  • Festival oli osalejatele tasuline. Kuni 20.08. oli 200.- kr. ja kuni festivali toimumiseni 300.- kr. osaleja kohta (sisaldas nii lõuna- kui õhtusööki, festivali t-särki ja 2 vabapääset).
  • Korraldajad ja DJ-Center garanteerisid vajaliku tehnika (Pioneer CDJ-200 cd-mängijad, Technics SL-1200 vinüülimängijad, Pioneer DJM-600 mikserpuldi, mikrofoni, kõrvaklapid, helivõimenduse jne.).
  • Ööbimisvõimalust korraldajad ei garanteerinud kuid aitasid organiseerida.
  • Võisteldi ühes grupis, hoolimata esitatavast stiilist.
  • Eelvoorust (algus kell 15:00) võtsid osa kõik õigeaegselt registreerunud diskorid.
  • Esinemisajaks oli 15 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt kuus muusikapala.
  • Lõppvooru (algus kell 21:00) pääsesid edasi žürii otsuse põhjal 8 paremat diskorit.
  • Esinemisajaks oli 20 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt kaheksa muusikapala.
  • Keelatud oli kasutada valmis mikse ja piraat-helikandjaid!
  • Erikülalistena astusid südaööl lavale DJ Melboom & DJ Sunny Dee.
  • Sündmust külastas piletiga 350 ja kutsetega 50 inimest.

Kokkuvõte: 

Hinnati nii miksimise oskust, kava terviklikkust kui ka lavalist esinemist. Paremuspunktide alusel otsustas žürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

  • I koht - DJ Wildcat (Eero Ilves) - auhinnaks aastane leping Viljandi ööklubiga Red ja 2000.- kr. kinkekaart.
  • II koht - DJ Edvin Petrov - auhinnaks 2000.- kr. kinkekaart.
  • III koht - DJ Siim Maivel - auhinnaks 2000.- kr. kinkekaart.
  • IV koht - DJ Mihkel Eller.
  • V koht - DJ Hendrik Pärna.

Žürii: 

  • Arno Kukk - Žürii esimees.
  • Antti Indov DJ-Center.
  • Sunny Dee - Mad-Masterz.
  • Melboom - Mad-Masterz.
  • Sass Nixon - WoW Events.

NB! Žürii koosnes mänedžeridest, diskoritest ja muusikategelastest. 

Lõppvooru pääsesid edasi:

  • DJ Karl Kukke.
  • DJ Hendrik Pärna.
  • DJ Oleg Protasejev.
  • DJ Rain Annast.
  • DJ Eero Ilves (Wildcat).
  • DJ Edvin Petrov.
  • DJ Siim Maivel.
  • DJ Mihkel Eller.

Kontakt:

  • Jaak Kärmas (DJ Bill Young)
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Artikkel:


Diskorite võistlus "Numark DJ Competition 2005"

Info:

  • Diskorite võistlus "Numark DJ Competition" toimus Tallinna Lauluväljakul 28. ja 29. aprillil 2005.a.
  • Eelvoorudes valiti võistlejate seast parimad, kes pääsesid edasi 29.aprillil toimuvasse finaali.
  • Finaalis oli kolm lava: Hard&Tech (trance, hardstyle, techno), Drum&Break (drum&bass, breakbeat) ning Hip-Hop & R´n´B.
  • Finaalüritusel oli iga lava žüriis oma ala parimad, vastavalt muusika stiilidele.
  • Et tagada võrdsus, hinnati eraldi nooremaid (kuni 18 eluaastat) ja vanemaid (alates 18. eluaastast) osavõtjaid.
  • Osavõtt oli tasuline, 200.- kr, kuid selle eest sai osavõtja ja tema sõber tasuta tervele üritusele + erinevaid karastusjooke ja muud nänni.
  • Eelvoorus ja finaalis oli esinemisajaks 20-25 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt viis muusikapala.
  • Keelatud oli kasutada etteastes eelnevalt valmis miksitud muusikat ja piraat-helikandjaid!
  • Ankeeti sai täita hiljemalt 22.04.2005. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
  • Pileti hinnad olid alates 01.aprillist tavahinnaga 150.- kr (alates 18.a.) ja soodushind 100.- kr. (alla 18.a.).

Kokkuvõte: 

Paremuspunktide alusel otsustas zhürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

Hard & Tech lava:

Nooremate osa:

  • DJ Siim Maivel (15.a.) - VÕITJA.
  • DJ Davey (15.a. Taavi Taar).
  • DJ Dave Wood (16.a. Taavi Toomsalu).
  • DJ Pusher (17.a. Andrei Vishnevski).

Vanemate osa:

  • DJ K.C. (18.a. Kaido Kaasik) - VÕITJA.
  • DJ Soul2Nite (M.Real & Cordis, 24.a. Raivo Rasmus, Risto Parve).
  • DJ PhunkT vs Madalvee (Tauno Telvik, Kristjan Madalvee).
  • DJ Undertone (24.a. Tarmo Sikk).
  • DJ Wilbach (20.a. Oliver Vilba).
  • DJ Tony Beatz (20.a. Anti Taar).

Breaks & Bass lava:

Nooremate osa:

  • DJ Equaliza (17.a. Jan Tali) - VÕITJA.

Vanemate osa:

  • DJ Sire (18.a. Margus Sõõrumaa) - VÕITJA.

Eelvooru žürii:

Finaali žürii:

Hard & Tech lava:

Finaali žürii:

Breaks & Bass lava:

  • Muffler - (Soome).
  • Brain - [Bio-Codes] (Läti).
  • To-Sha - [Clubarena.com], [Circulation].
  • Drummie - [Supreme], [Bassikultuur].
  • Stare - (ka Crescent).
  • Methodik - [djstore.ee].
  • VXN - [Bio-Codes], [djstore.ee].
  • Rakett - [MeetTheMixer].

 Reeglid:

  • Mängi seda muusikat mida soovid, niikaua, kuni tegemist on tantsumuusikaga.
  • Keelatud on kasutada piraatmuusikat.
  • Võistleja peab olema esinemise ajal kaine ja teiste suhtes viisakas.
  • Võistleja peab olema lava juures valmis 20 minutit enne enda etteastet.
  • NB! Mõne eelnevalt mainitud reegli rikkumisel kõrvaldatakse diskor võistluselt.

 Eesmärk:

  • Pakkuda noortele Eesti dj'dele võimalust end näidata ja proovile panna võisteldes mitmete tiitlite ja auhindade eest.
  • Muuta levinud arusaama, et klubimuusika ja mõnuained käivad käsikäes. Meie sloogan "Music Is The Only Drug!"
  • Pakume programmiga ainulaadset elamust muusikast, valgusest, visuaalidest ja ka meeldivast õhkkonnast. 
  • Ürituse kasum läheb noorteklubile DJClub tehnika ostmiseks ja järgmiste ürituste korraldamiseks.
  • Et võimalikult paljud dj-tööst huvitatud noored saaksid oskusi lihvida, harjutada ning läbi ürituste saada nii tehnilist praktikat kui esinemiskogemusi.

 Tehnika:

 Auhinnad:

  • Vanemate osas Music-Center'ilt iga lava esikohale auhinnatšekk tehnika ostuks 4000.- kr (kokku 12000.- kr.)
  • Nooremate osas EastSide’ilt iga lava parimale auhinnatšekk tehnika rendiks 2000.- kr (kokku 6000.- kr.)
  • Iga lava võitjaga teevad mitmed internetilehed, ajakirjad intervjuud. Seega võiduga kaasneb ka reklaam meedias.
  • Hard&Tech laval Trance Generatorsi lemmikule suur muusikaline auhind.
  • Stereo88.com, Club Privé ning Raadio 2 ühisprojekt MeetTheMixer otsib kõigi osalejate hulgast esinejaid üritusele klubis Privé ja raadiosaatesse MeetTheMixer.
  • DjClub.ee pakub parimatele võimaluse esineda DjClub.ee üritustel.


EELVOOR - 28. aprill.

Osalesid:

Hard & Tech lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

  • DJ Siim Maivel [House] 15.a. (Siim Maivel).
  • DJ Turu [House, Trance] 16.a. (Indrek Turu).
  • DJ Pusher [Progressive House, Tech-House] 17.a. (Andrei Vishnevski).
  • DJ FREEZ [Trance] 13.a. (Sergei Zaitsev).
  • DJ Mel [Trance, Clubmusic ] 16.a. (Meelis Mölter).
  • DJ Alvar Uustal [Trance and Club] 16.a. (Alvar Uustal).
  • DJ Davey [Club Mainstream, Trance] 15.a. (Taavi Taar).
  • DJ iDeO [Trance/Techno] 17.a. (Robert Parkala).
  • DJ Dave Wood [Techno] 16.a. (Taavi Toomsalu).
  • DJ Dave-O [Hardstyle, Hard-Trance] 17.a. (Taavo Vaher).

Vanemate (18+) osa:

  • DJ Ree [80ndad-90ndad] 19.a. (Rasmus Reemann).
  • DJ s.a. [House] 21.a. (Aleksei Smirnov).
  • DJ PhunkT [House (Funky/Club)] 19.a. (Tauno Telvik).
  • DJ Cordis [Deep House] 24.a. (Risto Parve).
  • DJ M-Real [House] 24.a. (Raivo Rasmus).
  • DJ Phunk T vs. DJ K. Madalvee [House].
  • DJ Benou [Progressive - tribal House] 21.a. (Oleg Protasejev).
  • DJ Felu [Trance, House] 20.a. (Feliks Bogatsenko).
  • DJ AmId [Club/Dance House] 24.a. (Dmitri Opalnikov).
  • DJ Soul2Nite (M-Real & Cordis) [Deep & Dark House Sounds].
  • DJ Smoker [Tech-Funk House] 22.a. (Aleksandr Gussev).
  • DJ Raunz [Club, Progressive, Tech House] 21.a. (Rauno Pärna).
  • DJ Wilbach [Trance] 20.a. (Oliver Vilba).
  • DJ Firestorm [Progressive Trance (Hands Up), Hard-Trance] 19.a. (Kristjan Alliksaar).
  • DJ K.Madalvee [Trance] 21.a. (Kristjan Madalvee).
  • DJ K.C [Trance] 18.a. Kaido Kaasik.
  • DJ Tony Beatz [Hard-,Tech-, Trance] 20.a. (Anti Taar).
  • DJ Tiit Uibusaar [Hard-Trance, Tehno] 18.a. (Tiit Uibusaar).
  • DJ Undertone [Tribal Techno, Hard Techno, Schranz Techno] 24.a. (Tarmo Sikk).
  • DJ POMM [Techno, Hard Trance] 23.a. (Siim Nurmsoo).
  • DJ Rain Annast [Techno, Trance] 19.a. (Rain Annast).
  • DJ Capy [Techno & Trance] 22.a. (Kaspar Maripuu).
  • DJ Karlztenstone [Techno] 20.a. (Karl Pärlist).
  • DJ Wildcat [Trance/Techno] 21.a. (Eero Ilves).
  • DJ WILL & DJ SWIPE [Techno] 15, 26 (Mark Mitrofanov, Andrei Fedosejev).
  • DJ w2 [Techno & Trance ja Hardstyle] 21.a. (Marek Rosenberg).
  • DJ Tekno [Trance, Hardstyle, Techno, Hardcore] 19.a. (Keido Valk).
  • DJ Ojand [Techno, Hardstyle] 23.a. (Ott Ojand).
  • DJ Humanoid [Hardcore vs happy] 19.a. (Paap Nõmm).
  • DJ Rave-O [Hardstyle] 18.a. (Raivo Sinijärv).
  • DJ Kinnu [Psy-Trance] 24.a. (Heikki Gross).
  • DJ Edvin Petrov (aka Eedy) [Techno, Hardstyle, Trance] 19 (Edvin Petrov).
  • DJ Re-Force & Rave-O (Back 2 Back Hardstyle).

Breaks & Bass lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

  • DJ Equaliza [trumm ja bass ] 17.a. (Jan Tali).
  • DJ Ufonaut [Drum'n'bass] 16.a. (Jörgen Turro).
  • DJ Lica [Drum'n'Bass] 17.a. Ilona Russanova.

Vanemate (18+) osa:

  • DJ Street J [Drum'n'Bass] 23.a. (Jaanus Tänav).
  • DJ Diip Biit [Drum'n'Bass] 20.a. (Markus Valdmaa).
  • DJ sys [Drum'n'Bass] 27.a. (Indrek Saarmets).
  • DJ AmId [Drum'n'Bass] 24.a. (Dmitri Opalnikov).
  • DJ PackMan [Drum'n'Bass] 21 (Mairo Kytt).
  • DJ ICCO [Drum'n'Bass] 20.a. (Taavi Vaikmaa).
  • DJ Beat [Breakbeat] 24.a. Maksim Konovalov.
  • DJ Cancel [Drum'n'Bass] 18.a. (Stanislav Savchenkov).
  • DJ Freak [Drum'n'Bass] 18.a. (Andrei Zitinski).
  • DJ Eternal [Drum'n'Bass] 22.a. (Nikolai Kiblik).
  • DJ Arturo Capone [Drum'n'Bass] 21.a. (Artur Aug).
  • DJ Static NRG [Drum'n'Bass] 21.a. (Aleksandr Ugalnikov).
  • DJ Sire [Drum'n'Bass (Liquid Funk)] 18.a. (Margus Sõõrumaa).
  • DJ Smart [Drum'n'Bass] 25.a. (Vova Matvejev).
  • DJ 2mas [Drum'n'Bass] 20.a. (Toomas Kikas).
  • DJ Adic [Drum'n'Bass] 24.a. (Marek Sireli).
  • DJ Tosheek [Drum'n'Bass] 21.a. (Anton Vetashev).
  • DJ Kricher [Drum'n'Bass] 20.a. (Richard Boukine).
  • DJ Methodik [djstore.ee].
  • DJ Stare (ka Crescent).
  • DJ Brain [BIO-CODES] (Läti).
  • DJ VXN [BIO-CODES, djstore.ee] (Läti).

Hip-Hop & RNB ja DjClub.ee lava

  • DjClub.ee liikmed
  • DJ Positively Negative [HipHop] 19.a. (Timo Birken).
  • DJ Syf [hip-hop] 15.a. (Simmo Süvari).

FINAAL - 29.aprill.

Ajakava.

Hard & Tech lava:

PÄEVANE OSA

  • 17:00–19:00 - DJ-võistluse finaal > Nooremate (alla 18.a.) osa: 4 võistlejat.
  • 19:00–21:00 - DJ-võistluse finaal > Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat.
  • DJ Finito [Power partyZone].
  • DJ Martin Vilba [BossMusic].

ÕHTUNE OSA

  • Melboom & Sunny Dee [Mad-Masterz].
  • Re-Force [djclub.ee/].
  • Trance Generators [Future Sound Corporation].
  • Radium (Šveits) & Ben DJ (Italy).
  • Smiler [techno.ee], Sash-a [techno.ee].
  • N’Deep.

Breaks & Bass lava:

PÄEVANE OSA

  • 17:00 – 18:30 - DJ-võistlus: Nooremate (alla 18.a.) osa: 3 võistlejat.
  • 18:30 – 20:30 - Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat.
  • Methodik [djstore.ee] Back 2 Back dj-võistluse võitjaga.

ÕHTUNE OSA

  • Drummie [SUPREME, BASSIKULTUUR].
  • Raul Saaremets [Umblu/R2].
  • Vxn [BIO-CODES] (Läti).
  • Brain [BIO-CODES] (Läti).
  • Muffler [URBAN TAKEOVER, DISTURBED REC.] (Soome).
  • To-sha [Clubarena, Circulation].
  • Stare (ka Crescent).

Hip-Hop & RNB lava

  • DJ Möls.
  • DJ Kayot.
  • DJ Paul Oja.

 Kontakt:

  • Rainer Kramm (Re-Force)
  • Tel: +372 56357519
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

DJ-festival "Numark Tantsutuur 2004"

Info:

2004 aastal toimuv vabariiklik dj-festival oli järjekorranumbrilt kuues ja korraldusmeeskond oli asunud uuenduste teele – nimelt võistlesid osavõtjad kahes eraldi grupis (Mainstream ja Alternative), mis tähendas seda, et mõõduvõtt käis korraga kahes saalis ning osalejaid hindasid erinevad žüriid. Seetõttu oli muudatusi ka auhinnalaual. Tavaliste koha-auhindade asemel anti 2004.a. välja kaks Grand Prix`i ja mitmeid eriauhindu.

Festival oli osavõtjatele tasuline. Osavõtutasu kuni 1.märts 2004.a. oli 200.- kr., edasi 300.- kr. osaleja kohta (sisaldas lõuna- ja õhtusööki, festivali T-särki ja kahte vabapääset).
Korraldajad garanteerisid vajamineva helitehnika olemasolu (cd-mängijad, vinüülimängijad, mikserpult, kõrvaklapid, mikrofon, PA jne).
Ööbimisvõimalust korraldajad ei garanteerinud, kuid aitasid organiseerida.

  • Vabariiklik Diskorite Festival "Tantsutuur 2004" toimus Viljandi Kultuurimajas 27. märtsil 2004.
  • Võistlus oli jaotatud kahte vooru.
  • Eelvoorust (algus kell 14:00) võtsid osa kõik õigeaegselt registreerunud diskorid.
  • Esinemisajaks oli 15 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt kuus muusikapala.
  • Lõppvooru (algus kell 21:00) pääsesid edasi žürii otsuse põhjal 8 paremat diskorit.
  • Esinemisajaks oli 20 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt kaheksa muusikapala.
  • Keelatud oli kasutada valmis mikse ja piraat-helikandjaid!
  • Erikülalisena astus südaööl lavale tüdrukuteansambel Nexus.
  • Õhtut juhtis Janno Lehemets.
  • Sündmust külastas piletiga 300 ja kutsetega 100 inimest.

 Kokkuvõte: 

Hinnati nii miksimise oskust, kava terviklikkust kui ka lavalist esinemist. Paremuspunktide alusel otsustas žürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

Peaauhindasid anti välja kaks:

  • Mainstream grupis võitis: DJ Edvin Petrov.
  • Alternative grupis oli parim: DJ Hendrik Pärna.

Lisaks anti välja kaks eriauhinda:

  • Parim miksija: DJ Rait Riim.
  • Parim show: DJ Eero Ilves.

 Žürii: 

  • Antti Indov - Žürii esimees (DJ-Center).
  • Marko Erlach - (Baltikontsert).
  • Kalle Palling - Tantsutuur 2003 võitja.
  • Veigo Kaaret - Tantsutuur 2001 võitja.
  • Virgo Kaaret - Tantsutuur 2000 võitja.
  • Meelis Helbre - diskor.
  • Kristjan Veedler - diskor.
  • Andres Aljaste - diskor.
  • Valdo Kivimägi - diskor.

NB! žürii koosnes festivali eelmiste aastate võitjatest ning diskoritest, mänedžeridest ja raadiotöötajatest.

 Eesmärk: 

Festivali eesmärgiks oli leida võimekaid diskoreid, keda hiljem rakendada erinevate projektide ning Eestis tegutsevate ööklubide ja raadiojaamade töös.

 Osalesid:

  • DJ Methodik.
  • DJ Harry.
  • DJ Marko Kivisalu.
  • DJ Rait Riim.
  • DJ Janar Rebane.
  • DJ Edvin Petrov.
  • DJ Lauri Aim.
  • DJ Hendrik Pärna.
  • DJ Firestorm.
  • DJ Spirit.
  • DJ Margus Kerma.
  • DJ Eero Ilves.
  • DJ Karl Kukke.
  • DJ Ivo Jäger.
  • DJ Andres Kooser.
  • DJ Fredi Filing.
  • DJ Tony Beatz.
  • DJ Vaiko Veeleid.

 Kontakt:

  • Jaak Kärmas
  • Tel: +372 5572189
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Tiit Kalmet
  • Tel: +372 5089913
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Artikkel:


DJ-festival "Numark Tantsutuur 2003"

Info:

  • Vabariiklik diskorite festival "Tantsutuur '2003" toimus Viljandi Kultuurimajas 29. märtsil 2003.a.
  • Võistlus oli jaotatud kahte vooru.
  • Eelvoorust võtsid osa kõik õigeaegselt registreerunud diskorid.
  • Esinemisajaks eelvoorus oli 10 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt neli muusikapala.
  • Lõppvooru pääsesid edasi žürii otsuse põhjal 7 paremat diskorit.
  • Esinemisajaks lõppvoorus oli 15 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt kuus muusikapala.
  • Keelatud oli kasutada eelnevalt kokku-miksitud kava ja lubatud ei olnud ka piraathelikandjaid!

 Kokkuvõte: 

Hinnati miksimise oskust kui ka kava terviklikkust ning lavalist esinemist. Paremuspunktide alusel otsustas žürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

  • Parim mixmaster: DJ Solid Steel.
  • Parim show: DJ Kalle Palling.
  • Parim alternatiivmuusika: DJ Sin.
  • Parim raadiohääl: DJ Kalle Palling.
  • Parim MC: DJ Solid Steel.
  • Rahvalemmik: DJ Kalle Palling.

 Žürii: 

 Eesmärk: 

  • Festivali eesmärgiks oli leida võimekaid diskoreid, keda saaks rakendada erinevates projektides ning Eestis tegutsevate ööklubide- ja raadiojaamade töös.

 Muu:

  • Seekord anti tiitleid ja auhindu välja ainult parimale.
  • Nendeks olid: parima beatmiksija, parima raadiohääle, parima lavashow ja parima uustulnuka tiitel.
  • Samuti selgitati välja publiku hääletuse põhjal rahva lemmik.
  • Kõikidele osavõtjatele garanteerisid korraldajad tasuta lõuna- ja õhtusöögi.
  • Lisaks oli osalejatele ette nähtud kaks vabapääset lõppvooru.
  • Ööbimisvõimalust korraldajad ei garanteerinud, kuid aitasid organiseerida.

 Lõppvooru pääsesid edasi:

  • DJ Eedy.
  • DJ Ylar-N.
  • DJ Axo.
  • DJ Sin.
  • DJ Eero Ilves.
  • DJ Kalle Palling.
  • DJ Solid Steel.

 Tehnika:

 Kontakt:

  • Tiit Kalmet
  • Tel: +372 5089913
  • Tel: +372 4333583
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Artikkel:


Diskorite võistlus "Kehtna DJ 2003"

Info:

  • Aeg: kolmapäev, 12. veebruar 2003.a.
  • Koht: Raplamaa, Kehtna.
  • Algus: kell 19:00.

 Kokkuvõte: 

Paremuspunktide alusel otsustas Žürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

  • I - koht: DJ Ott Ojand.
  • II - koht: DJ Maala.
  • III - koht: DJ Saarna.
  • IV - koht: DJ Gun.
  • V - koht: DJ Holm.

 Žürii:

  • Antti Indov - Žürii esimees (DJ-Center).
  • DJ Shark - (Energy FM).
  • Kooli juhtkond.

 Tehnika:

 Kontakt:

  • Henry Arnhold
  • Tel: +372 53914320
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Diskorite võistlus "Vägivallata Noorus 2002"

Info:

  • Aeg: laupäev, 27. aprill 2002.a.
  • Koht: Tallinn, Akadeemia tee 3, "Roheline Konn".
  • Algus: kell 19:00.
  • Astuvad üles Lasnamäe- ja Mustamäe Linnaosa koolidiskorid.
  • Diskorid peavad ette valmistama 15 minutilise muusikaprogrammi.
  • Pilet: 15.- kr.
  • NB! Lisaks esinevad parimad show- ja tänavatantsutrupid!

 Kokkuvõte: 

Esimese vooru 13 kandidaadist valiti välja viis, kes pääsesid edasi lõppvooru. Paremuspunktide alusel otsustas žürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

  • I - koht: DJ Aleksander Agejev (Tallinna 26. Keskkool).
  • II - koht: DJ Aleksander Potapov (Mustamäe Üldhariduskool).
  • III - koht: DJ Aleksei Zatsepilin (Valdeku Keskkool).
  • IV - koht: DJ Aljona Kuropatkina (Tallinna 53. Keskkool).
  • V - koht: DJ Oleg Protasejev (Tallinna 52. Keskkool).

 Žürii:

  • Antti Indov - Žürii esimees (DJ-Center).
  • Rauno Salumets.
  • Raul Saaremets.
  • Critical.

 Korraldajad:

 Kontakt:

  • Tarvo Kullama
  • Tel: +372 56490483
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Diskorite konkurss "Varbola 2002"

Info:

  • Viies Varbola Noorte Diskorite konkurss toimus 1.veebruaril, algusega kell 20:00.
  • Osa said võtta kõik kuni 18-aastased noored, olenemata dj-kogemusest.
  • Osavõtumaks konkursil osalemiseks oli 100 krooni.
  • Aega oma võimeid näidata oli 30 min.
  • Sovitatav on kasutada originaalplaate.
  • Peale konkurssi diskol valib muusikat dj-konkursi võitja.
  • Pidu kestis kella 04:00-ni.
  • Üritust turvas Securitas.
  • Valiti kolm parimat ja publiku lemmik ning lisaks veel ka sponsorite lemmik.
  • Peaauhinnaks olid pääsmed Pühajärve Beach Partyle või Õllesummerile.

 Kokkuvõte:

  • 1. veebruaril Noorte Diskorite Konkurssi võitis DJ TRE Orust. Tänu kaasa võetud suurele Fänniklubile sai ta ka publiku lemmiku auhinna ;)
  • Vanemate klassis võitis 19-aastane DJ Ott Ojand Orgitalt.

 Zürii:

  • Antti Indov - Žürii esimees (DJ-Center)
  • Priit Põhjala - Eelmise aasta võitja.
  • Ott Ojand - Neljast eelnevast konkursist osavõtja.
  • Alar Linna - Raplamaal tuntud diskor.
  • Sass Nixon - SNX-Team.
  • Piret Linnamägi - Ajakirjanik.

 Piletid:

  • Esimene päev: 70.- kr.
  • Teine päev: 50.- kr.
  • Kaks päeva: 100.- kr.
  • Perepilet: 5 inimest ühest perest 400.- kr.

 Tehnika:

  • Denon DN-2500F Dual CD-mängija.
  • 4 KW helivõimendus.
  • Mikrofon ja kõrvaklapid.

 Registreerimine:

  • Kertu Elfenbein
  • Tel: +372 5287841
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Peakorraldaja: Noorteklubi Arkaadia (V-Vestival)

DJ-festival "Viljandi Tantsutuur 2001"

Info:

  • DJ-festival "Tantsutuur 2001" toimus Viljandi Kultuurimajas 08. detsembril 2001.a.
  • Võistlus oli jaotatud kahte vooru.
  • Eelvoorust võtsid osa kõik õigeaegselt registreerunud diskorid.
  • Esinemisajaks oli 10 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt neli muusikapala.
  • Lõppvooru pääsesid zhürii otsuse põhjal 10 paremat diskorit.
  • Esinemisajaks oli siis 15 minutit, mille jooksul oli kohustus ette mängida vähemalt kuus muusikapala.
  • NB! Mõlemas voorus oli keelatud kasutada eelnevalt valmistatud mikse ja piraat-helikandjaid!

 Kokkuvõte:

  • I - koht: DJ Veigo Kaaret.
  • II - koht: DJ Janno Lehemets.
  • III - koht: DJ Alar Konik.
  • IV - koht: DJ Ivar Järvela.

 Žürii: 

  • Antti Indov - Žürii esimees (DJ-Center)
  • Hoveri Erik.
  • Ervin Hurt.
  • Urmas Linnamägi.
  • Leho Verk.
  • Rein Liivik.

Hinnati miksimisoskust, muusikalise kava terviklikkust kui ka lavalist esinemist.

Tehnika:

 Eesmärk:

  • Festivali eesmärgiks oli leida võimekaid diskoreid, keda rakendada erinevate projektide ning Eestis tegutsevate ööklubide- ja raadiojaamade töös.

 Muu:

  • Festivali osavõtutasu oli 300.- krooni.
  • Kõikidele registreeritud diskoritele garanteerisid korraldajad tasuta lõuna- ja õhtusöögi + kaks vabapääset lõppvooru.
  • Ööbimisvõimalust korraldajad ei garanteerinud, kuid aitasid organiseerida.

 Kontakt:

  • Tiit Kalmet
  • Tel: +372 5089913
  • Tel: +372 4333992
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 Artikkel:


Miksimise võistlus "Mixman 2001"

Info:

  • Aeg: laupäev, 24 märts 2001.a.
  • Koht: Järvamaa, Kaalepi, Sakke Pub Diskoteek.
  • Algus: kell 12:00.
  • Osavõtumaks: 300.- kr. (sisaldab toitlustamist).
  • Konto nr: 221016288909, Hansapank, Inge Voorel.
  • Selgitus: Festival, oma nimi, telefoni number.

 Tehnika:

 Žürii:

  • Antti Indov - Žürii esimees (DJ-Center).
  • Ain Boltovski - Uuno Raadio.
  • Ahto Kruusmann - Uuno Raadio.
  • Virgo Pärn - Järva Kuma Raadio.

 Auhinnad: 

  • DJ-mikserpult Behringer.
  • Sennheiser peamikrofon.
  • Mobiiltelefon.
  • CD-plaadid.

NB! Auhinnafondi rahaline väärtus oli üle 13 000.- krooni!

 Punktid:

  • Isikliku muusikakogu olemasolu (originaalplaadid).
  • 10 minuti jooksul kokku sobitama 6-7 lugu.
  • Kasutama oskuslikult mikserpuldi võimalusi (kill, cut, fade, efektid, jne.)
  • Kasutama oskuslikult cd-mängija võimalusi (pitch, loop, cue, jne.)
  • Kasutama oskuslikult vinüülimängija võimalusi (pitch, scratch, brake, jne.).
  • Korra etteaste jooksul jooksutama "biidis" kahte erinevat lugu koos 60 sekundit.
  • Olema esinemisel stiilne.
  • NB! Punktide täitmine ei ole kohustuslik, kuid soovitatav:)

 Muu:

  • Kõigile oli saalis näha etteaste suurel video-ekraanil.
  • Iga võistleja sai ühe üllatusloo, mille pidi miksima oma etteastesse.
  • Keelatud oli eelnevalt valmis miksitud materjali kasutada.
  • Žüriil oli õigus katkestada võistleja etteaste ettenähtust varem.
  • NB! Kuna konkurss toimus päeval, ei pidanud keegi loobuma oma tööst õhtul:)

 Kontakt:

  • Ivar Ivask
  • Tel: +372 55664775
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

DJ-festival "Viljandi Tantsutuur 2000"

Kokkuvõte: 

  • I - koht: DJ Virgo Kaaret.
  • II - koht: DJ Janno Lehemets.
  • III - koht: DJ Melboom (Meelis Eskola).
  • IV - koht: DJ Ylar-N (Ülar Enn).
  • V - koht:  DJ Veigo Kaaret.

 28 diskorist valiti välja parimad (10+1) kes pääsesid edasi lõppvooru.

  • DJ Janno Lehemets.
  • DJ Mr. Big (Ülari Toots).
  • DJ Virgo Kaaret.
  • DJ Dumber (Deniss Tistsenko).
  • DJ Sumo (Kristjan Voorel).
  • DJ Veigo Kaaret.
  • DJ Melboom (Meelis Eskola).
  • DJ Ylar-N (Ülar Enn).
  • Dr. Valz.
  • DJ Heiko Merikan.
  • DJ Taisto Loopere.

 Napilt jäid välja:

  • DJ Ivar Järvela.
  • DJ Alar Konik.
  • DJ Madis Sütt.
  • DJ Rasmus Sepp.
  • DJ Lauri Aim.
  • DJ Dima Kruus.
  • DJ Sergio Schneeberg.
  • DJ Joel Kirsimaa.
  • DJ Olavi Lõpp.
  • DJ Marko Vuks.

 Kontakt:

  • Tiit Kalmet
  • Tel: +372 5089913
  • Tel: +372 4333583
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tantsutuur_2004.jpg