5037094 / Marsi 10 / Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Diskorite võistlus "Numark DJ Competition 2005"

Info:

  • Diskorite võistlus "Numark DJ Competition" toimus Tallinna Lauluväljakul 28. ja 29. aprillil 2005.a.
  • Eelvoorudes valiti võistlejate seast parimad, kes pääsesid edasi 29.aprillil toimuvasse finaali.
  • Finaalis oli kolm lava: Hard&Tech (trance, hardstyle, techno), Drum&Break (drum&bass, breakbeat) ning Hip-Hop & R´n´B.
  • Finaalüritusel oli iga lava žüriis oma ala parimad, vastavalt muusika stiilidele.
  • Et tagada võrdsus, hinnati eraldi nooremaid (kuni 18 eluaastat) ja vanemaid (alates 18. eluaastast) osavõtjaid.
  • Osavõtt oli tasuline, 200.- kr, kuid selle eest sai osavõtja ja tema sõber tasuta tervele üritusele + erinevaid karastusjooke ja muud nänni.
  • Eelvoorus ja finaalis oli esinemisajaks 20-25 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt viis muusikapala.
  • Keelatud oli kasutada etteastes eelnevalt valmis miksitud muusikat ja piraat-helikandjaid!
  • Ankeeti sai täita hiljemalt 22.04.2005. Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..
  • Pileti hinnad olid alates 01.aprillist tavahinnaga 150.- kr (alates 18.a.) ja soodushind 100.- kr. (alla 18.a.).

Kokkuvõte: 

Paremuspunktide alusel otsustas zhürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

Hard & Tech lava:

Nooremate osa:

  • DJ Siim Maivel (15.a.) - VÕITJA.
  • DJ Davey (15.a. Taavi Taar).
  • DJ Dave Wood (16.a. Taavi Toomsalu).
  • DJ Pusher (17.a. Andrei Vishnevski).

Vanemate osa:

  • DJ K.C. (18.a. Kaido Kaasik) - VÕITJA.
  • DJ Soul2Nite (M.Real & Cordis, 24.a. Raivo Rasmus, Risto Parve).
  • DJ PhunkT vs Madalvee (Tauno Telvik, Kristjan Madalvee).
  • DJ Undertone (24.a. Tarmo Sikk).
  • DJ Wilbach (20.a. Oliver Vilba).
  • DJ Tony Beatz (20.a. Anti Taar).

Breaks & Bass lava:

Nooremate osa:

  • DJ Equaliza (17.a. Jan Tali) - VÕITJA.

Vanemate osa:

  • DJ Sire (18.a. Margus Sõõrumaa) - VÕITJA.

Eelvooru žürii:

Finaali žürii:

Hard & Tech lava:

Finaali žürii:

Breaks & Bass lava:

  • Muffler - (Soome).
  • Brain - [Bio-Codes] (Läti).
  • To-Sha - [Clubarena.com], [Circulation].
  • Drummie - [Supreme], [Bassikultuur].
  • Stare - (ka Crescent).
  • Methodik - [djstore.ee].
  • VXN - [Bio-Codes], [djstore.ee].
  • Rakett - [MeetTheMixer].

 Reeglid:

  • Mängi seda muusikat mida soovid, niikaua, kuni tegemist on tantsumuusikaga.
  • Keelatud on kasutada piraatmuusikat.
  • Võistleja peab olema esinemise ajal kaine ja teiste suhtes viisakas.
  • Võistleja peab olema lava juures valmis 20 minutit enne enda etteastet.
  • NB! Mõne eelnevalt mainitud reegli rikkumisel kõrvaldatakse diskor võistluselt.

 Eesmärk:

  • Pakkuda noortele Eesti dj'dele võimalust end näidata ja proovile panna võisteldes mitmete tiitlite ja auhindade eest.
  • Muuta levinud arusaama, et klubimuusika ja mõnuained käivad käsikäes. Meie sloogan "Music Is The Only Drug!"
  • Pakume programmiga ainulaadset elamust muusikast, valgusest, visuaalidest ja ka meeldivast õhkkonnast. 
  • Ürituse kasum läheb noorteklubile DJClub tehnika ostmiseks ja järgmiste ürituste korraldamiseks.
  • Et võimalikult paljud dj-tööst huvitatud noored saaksid oskusi lihvida, harjutada ning läbi ürituste saada nii tehnilist praktikat kui esinemiskogemusi.

 Tehnika:

 Auhinnad:

  • Vanemate osas Music-Center'ilt iga lava esikohale auhinnatšekk tehnika ostuks 4000.- kr (kokku 12000.- kr.)
  • Nooremate osas EastSide’ilt iga lava parimale auhinnatšekk tehnika rendiks 2000.- kr (kokku 6000.- kr.)
  • Iga lava võitjaga teevad mitmed internetilehed, ajakirjad intervjuud. Seega võiduga kaasneb ka reklaam meedias.
  • Hard&Tech laval Trance Generatorsi lemmikule suur muusikaline auhind.
  • Stereo88.com, Club Privé ning Raadio 2 ühisprojekt MeetTheMixer otsib kõigi osalejate hulgast esinejaid üritusele klubis Privé ja raadiosaatesse MeetTheMixer.
  • DjClub.ee pakub parimatele võimaluse esineda DjClub.ee üritustel.


EELVOOR - 28. aprill.

Osalesid:

Hard & Tech lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

  • DJ Siim Maivel [House] 15.a. (Siim Maivel).
  • DJ Turu [House, Trance] 16.a. (Indrek Turu).
  • DJ Pusher [Progressive House, Tech-House] 17.a. (Andrei Vishnevski).
  • DJ FREEZ [Trance] 13.a. (Sergei Zaitsev).
  • DJ Mel [Trance, Clubmusic ] 16.a. (Meelis Mölter).
  • DJ Alvar Uustal [Trance and Club] 16.a. (Alvar Uustal).
  • DJ Davey [Club Mainstream, Trance] 15.a. (Taavi Taar).
  • DJ iDeO [Trance/Techno] 17.a. (Robert Parkala).
  • DJ Dave Wood [Techno] 16.a. (Taavi Toomsalu).
  • DJ Dave-O [Hardstyle, Hard-Trance] 17.a. (Taavo Vaher).

Vanemate (18+) osa:

  • DJ Ree [80ndad-90ndad] 19.a. (Rasmus Reemann).
  • DJ s.a. [House] 21.a. (Aleksei Smirnov).
  • DJ PhunkT [House (Funky/Club)] 19.a. (Tauno Telvik).
  • DJ Cordis [Deep House] 24.a. (Risto Parve).
  • DJ M-Real [House] 24.a. (Raivo Rasmus).
  • DJ Phunk T vs. DJ K. Madalvee [House].
  • DJ Benou [Progressive - tribal House] 21.a. (Oleg Protasejev).
  • DJ Felu [Trance, House] 20.a. (Feliks Bogatsenko).
  • DJ AmId [Club/Dance House] 24.a. (Dmitri Opalnikov).
  • DJ Soul2Nite (M-Real & Cordis) [Deep & Dark House Sounds].
  • DJ Smoker [Tech-Funk House] 22.a. (Aleksandr Gussev).
  • DJ Raunz [Club, Progressive, Tech House] 21.a. (Rauno Pärna).
  • DJ Wilbach [Trance] 20.a. (Oliver Vilba).
  • DJ Firestorm [Progressive Trance (Hands Up), Hard-Trance] 19.a. (Kristjan Alliksaar).
  • DJ K.Madalvee [Trance] 21.a. (Kristjan Madalvee).
  • DJ K.C [Trance] 18.a. Kaido Kaasik.
  • DJ Tony Beatz [Hard-,Tech-, Trance] 20.a. (Anti Taar).
  • DJ Tiit Uibusaar [Hard-Trance, Tehno] 18.a. (Tiit Uibusaar).
  • DJ Undertone [Tribal Techno, Hard Techno, Schranz Techno] 24.a. (Tarmo Sikk).
  • DJ POMM [Techno, Hard Trance] 23.a. (Siim Nurmsoo).
  • DJ Rain Annast [Techno, Trance] 19.a. (Rain Annast).
  • DJ Capy [Techno & Trance] 22.a. (Kaspar Maripuu).
  • DJ Karlztenstone [Techno] 20.a. (Karl Pärlist).
  • DJ Wildcat [Trance/Techno] 21.a. (Eero Ilves).
  • DJ WILL & DJ SWIPE [Techno] 15, 26 (Mark Mitrofanov, Andrei Fedosejev).
  • DJ w2 [Techno & Trance ja Hardstyle] 21.a. (Marek Rosenberg).
  • DJ Tekno [Trance, Hardstyle, Techno, Hardcore] 19.a. (Keido Valk).
  • DJ Ojand [Techno, Hardstyle] 23.a. (Ott Ojand).
  • DJ Humanoid [Hardcore vs happy] 19.a. (Paap Nõmm).
  • DJ Rave-O [Hardstyle] 18.a. (Raivo Sinijärv).
  • DJ Kinnu [Psy-Trance] 24.a. (Heikki Gross).
  • DJ Edvin Petrov (aka Eedy) [Techno, Hardstyle, Trance] 19 (Edvin Petrov).
  • DJ Re-Force & Rave-O (Back 2 Back Hardstyle).

Breaks & Bass lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

  • DJ Equaliza [trumm ja bass ] 17.a. (Jan Tali).
  • DJ Ufonaut [Drum'n'bass] 16.a. (Jörgen Turro).
  • DJ Lica [Drum'n'Bass] 17.a. Ilona Russanova.

Vanemate (18+) osa:

  • DJ Street J [Drum'n'Bass] 23.a. (Jaanus Tänav).
  • DJ Diip Biit [Drum'n'Bass] 20.a. (Markus Valdmaa).
  • DJ sys [Drum'n'Bass] 27.a. (Indrek Saarmets).
  • DJ AmId [Drum'n'Bass] 24.a. (Dmitri Opalnikov).
  • DJ PackMan [Drum'n'Bass] 21 (Mairo Kytt).
  • DJ ICCO [Drum'n'Bass] 20.a. (Taavi Vaikmaa).
  • DJ Beat [Breakbeat] 24.a. Maksim Konovalov.
  • DJ Cancel [Drum'n'Bass] 18.a. (Stanislav Savchenkov).
  • DJ Freak [Drum'n'Bass] 18.a. (Andrei Zitinski).
  • DJ Eternal [Drum'n'Bass] 22.a. (Nikolai Kiblik).
  • DJ Arturo Capone [Drum'n'Bass] 21.a. (Artur Aug).
  • DJ Static NRG [Drum'n'Bass] 21.a. (Aleksandr Ugalnikov).
  • DJ Sire [Drum'n'Bass (Liquid Funk)] 18.a. (Margus Sõõrumaa).
  • DJ Smart [Drum'n'Bass] 25.a. (Vova Matvejev).
  • DJ 2mas [Drum'n'Bass] 20.a. (Toomas Kikas).
  • DJ Adic [Drum'n'Bass] 24.a. (Marek Sireli).
  • DJ Tosheek [Drum'n'Bass] 21.a. (Anton Vetashev).
  • DJ Kricher [Drum'n'Bass] 20.a. (Richard Boukine).
  • DJ Methodik [djstore.ee].
  • DJ Stare (ka Crescent).
  • DJ Brain [BIO-CODES] (Läti).
  • DJ VXN [BIO-CODES, djstore.ee] (Läti).

Hip-Hop & RNB ja DjClub.ee lava

  • DjClub.ee liikmed
  • DJ Positively Negative [HipHop] 19.a. (Timo Birken).
  • DJ Syf [hip-hop] 15.a. (Simmo Süvari).

FINAAL - 29.aprill.

Ajakava.

Hard & Tech lava:

PÄEVANE OSA

  • 17:00–19:00 - DJ-võistluse finaal > Nooremate (alla 18.a.) osa: 4 võistlejat.
  • 19:00–21:00 - DJ-võistluse finaal > Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat.
  • DJ Finito [Power partyZone].
  • DJ Martin Vilba [BossMusic].

ÕHTUNE OSA

  • Melboom & Sunny Dee [Mad-Masterz].
  • Re-Force [djclub.ee/].
  • Trance Generators [Future Sound Corporation].
  • Radium (Šveits) & Ben DJ (Italy).
  • Smiler [techno.ee], Sash-a [techno.ee].
  • N’Deep.

Breaks & Bass lava:

PÄEVANE OSA

  • 17:00 – 18:30 - DJ-võistlus: Nooremate (alla 18.a.) osa: 3 võistlejat.
  • 18:30 – 20:30 - Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat.
  • Methodik [djstore.ee] Back 2 Back dj-võistluse võitjaga.

ÕHTUNE OSA

  • Drummie [SUPREME, BASSIKULTUUR].
  • Raul Saaremets [Umblu/R2].
  • Vxn [BIO-CODES] (Läti).
  • Brain [BIO-CODES] (Läti).
  • Muffler [URBAN TAKEOVER, DISTURBED REC.] (Soome).
  • To-sha [Clubarena, Circulation].
  • Stare (ka Crescent).

Hip-Hop & RNB lava

  • DJ Möls.
  • DJ Kayot.
  • DJ Paul Oja.

 Kontakt:

  • Rainer Kramm (Re-Force)
  • Tel: +372 56357519
  • e-post: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Tantsutuur_2004.jpg