Numark DJ Competition 2005

Info:

  • Diskorite võistlus "Numark DJ Competition" toimus Tallinna Lauluväljakul 28. ja 29.aprillil 2005.a.
  • Eelvoorudes, mis toimusid 28. aprillil, valiti võistlejate seast parimad, kes pääsesid edasi 29.aprillil toimuvasse finaali.
  • Finaalis oli kolm lava: Hard&Tech (trance, hardstyle, techno), Drum&Break (drum&bass, breakbeat) ning Hip-Hop & R´n´B.
  • Finaalüritusel oli iga lava zhüriis oma ala parimad, vastavalt muusika stiilidele.
  • Et tagada võrdsus, hinnati eraldi nooremaid (kuni 18 eluaastat) ja vanemaid (alates 18. eluaastast) osavõtjaid.
  • Osavõtt oli tasuline, 200 kr, kuid selle eest sai osavõtja ja tema sõber tasuta tervele üritusele + mitmeid karastusjooke ja ninni-nänni.
  • Eelvoorus ja finaalis oli esinemisajaks 20-25 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt viis muusikapala.
  • Ankeeti sai täita hiljemalt 22.04.2005. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
  • Pileti hinnad olid alates 01.04.05: tavahind 150 kr (alates 18.a.) ja soodushind 100 kr (alla 18.a.).

NB! Keelatud oli kasutada etteastes eelnevalt valmis-miksitud muusikat ja piraat-helikandjaid!

Kokkuvõte:

Paremuspunktide alusel otsustas zhürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

Hard & Tech lava:

Nooremate osa:

  • Siim Maivel (15.a.) - VÕITJA.
  • Davey (15.a. Taavi Taar).
  • Dave Wood (16.a. Taavi Toomsalu).
  • Pusher (17.a. Andrei Vishnevski).

Vanemate osa:

  • K.C. (18.a. Kaido Kaasik) - VÕITJA.
  • Soul2Nite (M.Real & Cordis, 24.a. Raivo Rasmus, Risto Parve).
  • PhunkT vs Madalvee (Tauno Telvik, Kristjan Madalvee).
  • Undertone (24.a. Tarmo Sikk).
  • Wilbach (20.a. Oliver Vilba).
  • Tony Beatz (20.a. Anti Taar).

Breaks & Bass lava:

Nooremate osa:

  • Equaliza (17.a. Jan Tali) - VÕITJA.

Vanemate osa:

  • Sire (18.a. Margus Sõõrumaa) - VÕITJA.

Eelvooru žürii:

Finaali žürii:

Hard & Tech lava:

Finaali žürii:

Breaks & Bass lava:

  • Muffler - (Soome)
  • Brain - [Bio-Codes] (Läti)
  • To-Sha - [Clubarena.com], [Circulation]
  • Drummie - [Supreme], [Bassikultuur]
  • Stare - (ka Crescent)
  • Methodik - [djstore.ee]
  • VXN - [Bio-Codes], [djstore.ee]
  • DJ Rakett - [Stereo88.com/MeetTheMixer]

Reeglid:

  • Mängi seda muusikat mida soovid, niikaua, kuni tegemist on tantsumuusikaga.
  • Keelatud on kasutada piraatmuusikat.
  • Võistleja peab olema esinemise ajal kaine ja teiste suhtes viisakas.
  • Võistleja peab olema lava juures valmis 20 minutit enne enda etteastet.

NB! Mõne eelnevalt mainitud reegli rikkumisel kõrvaldatakse DJ võistluselt.

Eesmärk:

  • Pakkuda noortele Eesti dj'dele võimalust end näidata ja proovile panna võisteldes mitmete tiitlite ja auhindade eest.
  • Muuta levinud arusaama, et klubimuusika ja mõnuained käivad käsikäes. Pakume enda programmiga ainulaadset elamust muusikast, valgusest ja meeldivast õhkkonnast. Sealt ka meie sloogan "Music Is The Only Drug".
  • Ürituse kasum läheb noorteklubile DJClub tehnika ostmiseks ja järgmiste ürituste korraldamiseks, et võimalikult paljud noored dj-töö huvilised saaksid harjutada ning läbi ürituste saada praktikat.

Tehnika:

  • Numark TTX vinüülimängijad - 2 tk.
  • Numark CDX cd-mängijad - 2 tk.
  • Mikserpult vastavalt lavale.
  • Numark nõelad.
  • Numark kõrvaklapid PHX.

Auhinnad:

  • Vanemate osas Music-Center'ilt iga lava esikohale auhinnatšekk tehnika ostuks 4 000 kr (kokku 12 000 kr).
  • Nooremate osas EastSide’ilt iga lava parimale auhinnatšekk tehnika rendiks 2 000 kr (kokku 6 000 kr).
  • Iga lava võitjaga teevad mitmed internetilehed, ajakirjad intervjuud. Seega võiduga kaasneb ka reklaam meedias.
  • Hard&Tech laval Trance Generatorsi lemmikule suur muusikaline auhind.
  • Stereo88.com, Club Privé ning Raadio 2 ühisprojekt MeetTheMixer otsib kõigi osalejate hulgast esinejaid üritusele klubis Privé, samuti raadiosaate MeetTheMixer külaliseks.
  • DjClub.ee pakub parimatele võimaluse esineda DjClub.ee üritustel.


Osalesid:

EELVOOR 28. aprill

Hard & Tech lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

DJ Siim Maivel [House] 15.a. (Siim Maivel)
DJ Turu [House, Trance] 16.a. (Indrek Turu)
DJ Pusher [Progressive House, Tech-House] 17.a. (Andrei Vishnevski)
DJ FREEZ [Trance] 13.a. (Sergei Zaitsev)
DJ Mel [Trance, Clubmusic ] 16.a. (Meelis Mölter)
DJ Alvar Uustal [Trance and Club] 16.a. (Alvar Uustal)
DJ Davey [Club Mainstream, Trance] 15.a. (Taavi Taar)
DJ iDeO [Trance/Techno] 17.a. (Robert Parkala)
DJ Dave Wood [Techno] 16.a. (Taavi Toomsalu)
DJ Dave-O [Hardstyle, Hard-Trance] 17.a. (Taavo Vaher)

Vanemate (18+) osa:

DJ Ree [80ndad-90ndad] 19.a. (Rasmus Reemann)
DJ s.a. [House] 21.a. (Aleksei Smirnov)
DJ PhunkT [House (Funky/Club)] 19.a. (Tauno Telvik)
DJ Cordis [Deep House] 24.a. (Risto Parve) 5194049
DJ M-Real [House] 24.a. (Raivo Rasmus) 5081605
DJ Phunk T vs. DJ K. Madalvee [House]
DJ Benou [Progressive - tribal House] 21.a. (Oleg Protasejev)
DJ Felu [Trance, House] 20.a. (Feliks Bogatsenko)
DJ AmId [Club/Dance House] 24.a. (Dmitri Opalnikov)
DJ Soul2Nite (M-Real & Cordis) [Deep & Dark House Sounds] 5081605
DJ Smoker [Tech-Funk House] 22.a. (Aleksandr Gussev)
DJ Raunz [Club, Progressive, Tech House] 21.a. (Rauno Pärna)
DJ Wilbach [Trance] 20.a. (Oliver Vilba)
DJ Firestorm [Progressive Trance (Hands Up), Hard-Trance] 19.a. (Kristjan Alliksaar)
DJ K.Madalvee [Trance] 21.a. (Kristjan Madalvee)
DJ K.C [Trance] 18.a. Kaido Kaasik
DJ Tony Beatz [Hard-,Tech-, Trance] 20.a. (Anti Taar)
DJ Tiit Uibusaar [Hard-Trance, Tehno] 18.a. (Tiit Uibusaar)
DJ Undertone [Tribal Techno, Hard Techno, Schranz Techno] 24.a. (Tarmo Sikk)
DJ POMM [Techno, Hard Trance] 23.a. (Siim Nurmsoo)

DJ Rain Annast [Techno, Trance] 19.a. (Rain Annast)
DJ Capy [Techno & Trance] 22.a. (Kaspar Maripuu)
DJ Karlztenstone [Techno] 20.a. (Karl Pärlist)
DJ Wildcat [Trance/Techno] 21.a. (Eero Ilves)
DJ WILL & DJ SWIPE [Techno] 15, 26 (Mark Mitrofanov, Andrei Fedosejev)
DJ w2 [Techno & Trance ja Hardstyle] 21.a. (Marek Rosenberg)
DJ Tekno [Trance, Hardstyle, Techno, Hardcore] 19.a. (Keido Valk)
DJ Ojand [Techno, Hardstyle] 23.a. (Ott Ojand)
DJ Humanoid [Hardcore vs happy] 19.a. (Paap Nõmm)
DJ Rave-O [Hardstyle] 18.a. (Raivo Sinijärv)
DJ Kinnu [Psy-Trance] 24.a. (Heikki Gross)
Edvin Petrov (Eedy) [Techno, Hardstyle, Trance] 19 (Edvin Petrov)
DJ Re-Force & Rave-O (Back 2 Back HARDSTYLE)

Breaks & Bass lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

DJ Equaliza [trumm ja bass ] 17.a. (Jan Tali)
DJ Ufonaut [Drum'n'bass] 16.a. (Jörgen Turro)
DJ Lica [Drum'n'Bass] 17.a. Ilona Russanova

Vanemate (18+) osa:

DJ Street J [Drum'n'Bass] 23.a. (Jaanus Tänav)
DJ Diip Biit [Drum'n'Bass] 20.a. (Markus Valdmaa)
DJ sys [Drum'n'Bass] 27.a. (Indrek Saarmets)
DJ AmId [Drum'n'Bass] 24.a. (Dmitri Opalnikov)
DJ PackMan [Drum'n'Bass] 21 (Mairo Kytt)
DJ ICCO [Drum'n'Bass] 20.a. (Taavi Vaikmaa)
DJ Beat [Breakbeat] 24.a. Maksim Konovalov
DJ Cancel [Drum'n'Bass] 18.a. (Stanislav Savchenkov)
DJ Freak [Drum'n'Bass] 18.a. (Andrei Zitinski)
DJ Eternal [Drum'n'Bass] 22.a. (Nikolai Kiblik)
DJ Arturo Capone [Drum'n'Bass] 21.a. (Artur Aug)
DJ Static NRG [Drum'n'Bass] 21.a. (Aleksandr Ugalnikov)
DJ Sire [Drum'n'Bass (Liquid Funk)] 18.a. (Margus Sõõrumaa)
DJ Smart [Drum'n'Bass] 25.a. (Vova Matvejev)
DJ 2mas [Drum'n'Bass] 20.a. (Toomas Kikas)
DJ Adic [Drum'n'Bass] 24.a. (Marek Sireli)
DJ Tosheek [Drum'n'Bass] 21.a. (Anton Vetashev)
DJ Kricher [Drum'n'Bass] 20.a. (Richard Boukine)
Methodik [djstore.ee]
Stare (ka Crescent)
Brain [BIO-CODES] (Läti)
VXN [BIO-CODES, djstore.ee] (Läti)

Hip-Hop & RNB ja DjClub.ee lava

DjClub.ee liikmed +
DJ Positively Negative [HipHop] 19.a. (Timo Birken)
DJ syf [hip-hop] 15.a. (Simmo Süvari)

FINAAL 29.aprill ajakava

Hard & Tech lava:

PÄEVANE OSA

DJ-võistluse finaal > Nooremate (alla 18.a.) osa: 4 võistlejat, 17:00–19:00
DJ-võistluse finaal > Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat, 19:00–21:00

DJ Finito [Power partyZone]
Martin Vilba [BossMusic]

ÕHTUNE OSA

DJ’d Melboom & Sunny Dee [Mad-Masterz]
DJ Re-Force [djclub.ee/]
Trance Generators [Future Sound Corporation ]
Radium (Šveits) & Ben DJ (Italy)
Smiler [techno.ee], Sash-a [techno.ee]
DJ N’Deep

Breaks & Bass lava:

PÄEVANE OSA:

DJ-võistlus: Nooremate (alla 18.a.) osa: 3 võistlejat, 17:00 – 18:30
Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat, 18:30 – 20:30

Methodik [djstore.ee] Back 2 Back dj-võistluse võitjaga

ÕHTUNE OSA:

Drummie [SUPREME, BASSIKULTUUR]
Raul Saaremets [Umblu/R2]
Vxn [BIO-CODES] (Läti)
Brain [BIO-CODES] (Läti)
Muffler [URBAN TAKEOVER, DISTURBED REC.] (Soome)
To-sha [Clubarena, Circulation]
Stare (ka Crescent)

Hip-Hop & RNB lava:

DJ Möls
DJ Kayot
DJ Paul Oja

Kontakt:

  • Re-Force
  • Gsm: 56357519
  • e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

MASTERS GRUPP OÜ / Marsi 10, Tallinn / 5037094
MASTERS GRUPP OÜ / Marsi 10, Tallinn / 5037094